Grand Prix Tenisa Stołowego – 3 kwietnia 2016, godz. 10.00

Grand Prix Tenisa Stołowego – 3 kwietnia 2016, godz. 10.00

09/02/2016 Wyłączone przez GOSiR

TURNIEJ GRAND PRIX TENISA STOŁOWEGO

3 KWIETNIA 2016 – GODZ. 10.00

IX Edycja 2015/2016 Grand – Prix Konstancina – Jeziorny w Tenisie Stołowym

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie
Hala sportowa, ul. Stefana Żeromskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
biuro@gosir-konstancin.pl
www.gosir-konstancin.pl
tel. 22 754-61-86
fax. 22 754-01-99
Terminy turniejów:
07.02.2016
06.03.2016
03.04.2016
08.05.2016
05.06.2016 – TOP 12

Godziny rozpoczęcia turniejów oraz kategorie:
Godz. 10.00
Kategoria: młodzicy do lat 13, juniorzy 13-16 lat
Młodzicy mogą również grac w kategorii juniorów. W obu kategoriach dopuszcza się zawodników z licencją PZTS.
Godz. 11.00
Kategoria: seniorzy starsi powyżej 50 lat. Amatorzy III – IV- V liga.
Zawodnicy tej kategorii mogą grać w kategorii seniorów młodszych.
Godz. 12.00
Kategoria seniorów młodszych 40-49 lat.
Amatorzy V i IV liga oraz III powyżej 50 lat.
Godz. 15.00
Kategoria Open – amatorzy IV i V liga oraz III powyżej 50 lat.
Zapisy do turnieju SA przyjmowane na miejscu przed rozpoczęciem turnieju w każdej kategorii.

W dniu 05.06.2016 odbędzie się turniej TOP 12. W tym turnieju wystartują zawodnicy kategorii młodzicy, juniorzy, seniorzy starsi, seniorzy młodsi, którzy zajęli miejsca 1-12 w VIII cyklu 2015/2016 Grand_Prix.
W kategorii Open wystartują zawodnicy, którzy zajmują miejsca 1-16 w VIII Edycji 2015/16.

W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji prowadzone są treningi tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Godziny zajęć:
wtorki i czwartki w godz. 16.00 – 18.00 dla dzieci od 6 lat,
w godz. 18.00 – 20.00 dla juniorów oraz dorosłych.
Zapisy na miejscu przed treningami.
Serdecznie zapraszamy chętnych do uprawiania i podnoszenia swoich umiejętności w tenisie stołowym.
Bezpośredni telefon dotyczący turniejów oraz treningów – Henryk Pawlik 692-500- 779

06.03.2016 w marcowym turnieju tenisa stołowego wystąpiło 91 zawodników w 5 kategoriach.
Wyniki :

Młodzicy:
1.Kulesz Aleksander
2.Bątruk Krzysztof
3.Sałek Mateusz

Juniorzy:
1.Olczak Kacper
2.Staniszewski Bartek
3.Bątruk Paweł

Senior młodszy:
1.Regulski Mariusz
2.Cudny Krzysztof
3.Zycki Paweł

Senior starszy:
1.Utri Reinhold
2.Klimek Zenon
3.Gocaliński Dariusz

Open:
1.Gałecki Paweł
2.Marek Krystian
3.Jasiński Jan