Trwa sportowa „Zima w mieście”

Trwa sportowa „Zima w mieście”

13/02/2017 Wyłączone przez GOSiR

W konstancińskim Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji trwa akcja „Zima w mieście”. Uczniowie nie tylko poznają różne dyscypliny sportowe, ale także świetnie się bawią biorąc udział w licznych zabawach i konkursach. 

Sportowa „Zima w mieście” wystartowała w poniedziałek, 13 lutego. Na zajęcia organizowane w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie uczęszcza ponad 40 dzieci, obowiązywały wcześniejsze zapisy. Program półkolonii jest bogaty. Uczniowie poprzez zabawę poznają różne dyscypliny sportowe. W poniedziałek była to piłka nożna, we wtorek – piłka ręczna, w środę – koszykówka, a w czwartek – unihokej. Jest też czas na inne atrakcje – w środę, 15 lutego przygotowano konkursy na najładniejszą fryzurę oraz najśmieszniejszy dowcip. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają nauczyciele wychowania fizycznego. Zajęcia potrwają do piątku, 17 lutego.

Zajęcia na lodowisku
A już w drugim tygodniu ferii (od 20 do 24 lutego) GOSiR zaplanował bezpłatne spotkania na lodowisku w Parku Zdrojowym. W godz. 10.00 – 14.00 do dyspozycji dzieci i młodzieży będzie instruktor, który poprowadzi zajęcia łyżwiarskie. Serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć