Zadbaj o formę na siłowni

Zadbaj o formę na siłowni

23/03/2017 Wyłączone przez GOSiR

Masz dość przepełnionych klubów fitness? Nie lubisz kolejek do urządzeń sportowych? Zapraszamy do siłowni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, gdzie w przyjaznej atmosferze pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. To ostatnia szansa, by zadbać o formę i bez żadnego skrępowania pokazać się na plaży lub na basenie. Zbędnych kilogramów pozbędziemy się na siłowni. Warto wybrać tą prowadzoną przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Znajdziemy w niej niezbędny sprzęt aerobowy i siłowy. Są m.in. atlas, bieżnia, ławeczki treningowe, rower spinningowy i hantle o różnym ciężarze. Ponadto sala do ćwiczeń w ubiegłym roku została „odświeżona”, a w pomieszczeniu zamontowano klimatyzację.

Siłownia GOSiR nie nadszarpnie też naszego domowego budżetu. Dorośli za miesięczny karnet upoważniający do 10 wejść zapłacą jedynie 80 zł, dzieci i młodzież – 60 zł. To naprawdę niewiele, bo wejściówki do popularnych klubów fitness potrafią kosztować nawet kilkaset złotych. Ponadto nie wiążemy się tutaj długoterminową umową.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 22.00.