Przed finałem Grand Prix w Badmintonie

Przed finałem Grand Prix w Badmintonie

15/05/2017 Wyłączone przez GOSiR

Już w najbliższą niedzielę (21 maja) dowiemy się kto zdobędzie tytuł Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. Zapraszamy o godz. 9.30 do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W VIII turnieju kwalifikacyjnym rozegranym 22 kwietnia w hali GOSiR w Konstancinie-Jeziornie wystartowało 67 badmintonistów, gros tych osób stanowili dzieci i młodzieży. Spotkanie było okazją do upamiętnienia Marcina „Trolla” Piekarniaka. – Marcin był wielokrotnym zwycięzcą turniejów konstancińskich, wspaniałym trenerem i kolegą – wspomina Adam Grzegorzewski, instruktor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

W kategorii szkół podstawowych i gimnazjum wygrali faworyci: Lena i Oliwia Winek, Mikołaj Mroszczyk, Kamil Kisiel i Weronika Kłos. W grze podwójnej zwyciężyły siostry – Lena i Oliwia Winek. Natomiast wśród seniorów  potrójnym zwycięzcą został Kacper Michalski (gra pojedyncza open, podwójna z Marcinem Kaniewskim i w grze mieszanej z Tamarą Siemieniuk). Natomiast w pozostałych kategoriach wygrali: wspomniana już Tamara Siemieniuk, Katarzyna Przybysz, Michał Such, Zbigniew Kisiel; w grach podwójnych: Jolanta Parafiańczuk – Iwona Zubrzycka, Joanna Glonek – Iwona Zubrzycka, Bogdan Kitliński – Artur Tomczak; w grach mieszanych: Zbigniew Kisiel – Iwona Zubrzycka. Na uczestników turnieju czekały upominki ufundowane przez firmę „Yonex”.

A już 21 maja na Turnieju Masters dowiemy się kto zdobędzie tytuł Grand Prix Konstancina-Jeziorny. Tego dnia rozegrany zostanie również Turniej Zamknięcia Sezonu. Poznamy też najlepszych badmintonistów sezonu 2016/2017. Zapraszamy od godz. 9.30.

Galeria zdjęć