Zajęcia dla osób z niepełnosprawnością

Zajęcia dla osób z niepełnosprawnością

28/08/2017 Wyłączone przez GOSiR

Zapraszamy osoby dorosłe z niepełnosprawnością na bezpłatne zajęcia, które od września będą prowadzone w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Są jeszcze wolne miejsca. 

Zajęcia ruchowe dla niepełnosprawnych to nowość, którą tej jesieni do swojej oferty wprowadza Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Spotkania skierowane są do osób dorosłych – niepełnosprawnych ruchowo oraz z upośledzeniem umysłowym, w stopniu lekkim i umiarkowanym. Są to zajęcia ruchowe przy muzyce, rytmiczne, korekcyjne z użyciem np. piłek itp., a także zajęcia wprowadzające elementy sportowe np. piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę. Uczestnicy będą ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanego instruktora sportu w zakresie oligofrenopedagogiki – Krzysztofa Opiłki. Spotkania są bezpłatne i będą się odbywały w każdą sobotę o godz. 13.30 w sali fitness ośrodka sportu (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta).

Zapisy prowadzone są w siedzibie GOSiR: w biurze (od pon. do pt. w godz. 9.00-15.30) oraz w recepcji (od pon. do pt. w godz. 15.30-21.00). Zgłoszenia przyjmowane są także telefonicznie pod nr: 22 754 61 86 wew. 23 lub mailowo: biuro@gosir-konstancin.pl. Zapraszamy!