Zima w mieście za nami

Zima w mieście za nami

10/02/2019 Wyłączone przez GOSiR

Za nami dwa tygodnie ferii zimowych. Czas na podsumowanie akcji „Zima w mieście na sportowo”. W jej tegorocznej edycji wzięło udział łącznie 75 dzieci.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie tradycyjnie w okresie ferii zimowych  zaplanował dla dzieci wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych. W tegorocznej akcji „Zima w mieście na sportowo” udział więzło 75 dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zajęcia trwały od 28 stycznia do 8 lutego.

W ramach półkolonii GOSiR przygotował dla uczniów szkół podstawowych ciekawe zajęcia sportowe, w tym m.in.: naukę najpopularniejszych dyscyplin sportowych – piłki nożnej, siatkówki, badmintona, tenisa stołowego, a także tory sprawnościowe, gry, zabawy oraz zajęcia przy muzyce. Ponadto dzieci uczestniczyły w licznych konkursach i turniejach. A to wszystko w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15.

Program akcji obejmował także wyjścia na lodowisko, gdzie dzieci poznawały techniki jazdy na łyżwach. Zajęcia odbywały pod nadzorem wykwalifikowanych nauczycieli wychowania fizycznego – instruktorów sportu i rekreacji.

Galeria zdjęć

[Best_Wordpress_Gallery id=”83″ gal_title=”Zima w mieście 2019″]