Olimpiada Przedszkolaka

Olimpiada Przedszkolaka

13/05/2019 Wyłączone przez GOSiR

Dobra zabawa z nutką rywalizacji i sportowej atmosfery, czyli Olimpiada Przedszkolaka 2019 za nami. To wyjątkowe wydarzenie dla najmłodszych mieszkańców gminy, 10 maja zorganizował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Głośno i wesoło

Halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie w piątek (10 maja) wypełnił znowu gwar wesołych i rozbieganych dzieci. Wszystko za sprawą „Olimpiady Przedszkolaka”, która już na trwałe wpisała się w kalendarz imprez dla najmłodszych mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. W piątkowym turnieju udział wzięły wszystkie gminne przedszkola, tj. Kolorowe Kredki, Leśna Chatka, Tęczowe Przedszkole oraz Przedszkole nr 1 przy ul. Oborskiej. Łącznie ponad 150 dzieci.

Medale i upominki od burmistrza

Po oficjalnym otwarciu zawodów przyszedł czas na rywalizację. Przedszkolaki zmierzyły się z dziewięcioma konkurencjami sprawnościowymi i biegowymi, kształtującymi ich koordynację ruchową. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami, a „złota” nie zabrakło dla nikogo! Na dzieci czekały upominki oraz pamiątkowe medale, które wręczyli Kazimierz Jańczuk, burmistrz Konstancina-Jeziorny i jego zastępca – Ryszard Machałek. Każde przedszkole otrzymało także ufundowany przez burmistrza kosz ze słodyczami. Na zakończenie uroczystości na małych sportowców spadł deszcz balonów. Tego dnia liczyła się dobra zabawa. Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym zawodnikom.

Galeria zdjęć

[Best_Wordpress_Gallery id=”91″ gal_title=”Olimpiada Przedszkolaka 2019″]