Nowa oferta zajęć dla seniorów

Nowa oferta zajęć dla seniorów

01/08/2019 Wyłączone przez GOSiR

Nowa oferta zajęć sportowo-rekreacyjnych dla seniorów już dostępna. W sezonie 2019/2020 proponujemy znane i lubiane m.in.:  gimnastykę ciała i umysłu, tai chi czy zumbę. Są też nowości.

Wraz z początkiem września w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w  Konstancinie-Jeziornie ruszają zajęcia sportowo-rekreacyjne dla seniorów. Placówka przygotowała bogatą i ciekawą ofertę, z której każdy wybierze coś dla siebie.

Bogata oferta

Po wakacyjnej przerwie wrócą znane i lubiane zajęcia: gimnastyka ciała i umysłu, rehapilates osteoporozy, tai chi, zumba gold senior, zdrowy kręgosłup, tańce świata i taniec towarzyski. Jest też kilka nowości, wśród których znajdziemy gyrokinesis – sztukę ruchu, gimnastykę i zajęcia aktywny senior. Szczegółowy opis oferty zajęć dla seniorów w nowym sezonie dostępny jest TUTAJ.

Zapisy

Zapisy na zajęcia prowadzone są w biurze Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15 – wejście od ul. Piasta) w godz. 8.00–15.30. Zajęcia dla seniorów z gminy Konstancin-Jeziorna są bezpłatne – przy zapisie należy okazać Konstancińską Kartę Mieszkańca.