Nordic walking na zdrowie

Nordic walking na zdrowie

18/09/2019 Wyłączone przez GOSiR

Wróciły cotygodniowe zajęcia nordic walking. Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 8.30 (grupa zaawansowana) i 10.00 (grupa rekreacyjna) na Ścieżce Zdrowia im. Tomasza Hopfera.

Chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną oraz samopoczucie? Nordic walking to doskonały sposób na ruch i spalenie zbędnych kalorii. Jednak żeby nasz wysiłek nie poszedł na marne, chodzenia z kijkami trzeba się nauczyć. Wszystkich miłośników ruchu na świeżym powietrzu zachęcamy do udziału w cotygodniowych zajęciach organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Spotykamy się w każdą sobotę na Ścieżce Zdrowia im. T. Hopfera przy ul. Od Lasu 23:

  • godz. 8.30–11.00 grupa zaawansowana (zajęcia dla tych co potrafią chodzić z kijami nordic walking, marsz przebiega w dość szybkim tempie);
  • godz. 10.00–11.30 grupa rekreacyjna (zajęcia dedykowane są osobom rozpoczynającym przygodę z kijkami lub tym, którzy chcieliby poprawić, udoskonalić czy zweryfikować swoją technikę marszu z kijami. Instruktor na bieżącą skoryguje błędy, wyeliminujemy złe nawyki i da cenne wskazówki).

Zajęcia nordic walking są bezpłatne tylko dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna po okazaniu Konstancińskiej Karty Mieszkańca.