Siatkarze zapraszają

Siatkarze zapraszają

16/10/2019 Wyłączone przez GOSiR

Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna zaprasza kibiców na nadchodzące mecze swoich drużyn. Trwa także nabór młodzieży, która chciałaby rozpocząć sportową przygodę z siatkówką.

Rozgrywki ligowe

Siatkówka cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, szczególnie za sprawą kolejnych sukcesów naszej reprezentacji. Jest to sport, który z powodzeniem uprawiają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Konstancińskie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej zaprasza kibiców na nadchodzące rozgrywki III ligi żeńskiej i IV ligi męskiej Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej, w których biorą udział drużyny SPS Konstancin-Jeziorna. Najbliższy mecz już w niedzielę, 20 października, o godz. 18.00 z MUKS Wojskowe Warszawa.

Nabór do grup początkujących

Sekcja piłki siatkowej SPS Konstancin-Jeziorna ogłosiła także nabór chłopców i dziewcząt do grup początkujących. Do rozpoczęcia wspaniałej przygody z siatkówką zaproszeni są uczniowie szkół podstawowych. Klub oferuje wsparcie wykwalifikowanej kadry trenerskiej, dobre warunki treningów, a także udział w zawodach, rozgrywkach, turniejach oraz obozach sportowych. Szczegóły pod nr. tel.: 602 765 981.