Zima w mieście 2020

Zima w mieście 2020

31/12/2019 Wyłączone przez GOSiR

Chociaż do ferii pozostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz pomyśleć, jak spędzić czas wolny od nauki z pożytkiem dla siebie. Z pomocą przychodzi Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, który zaprasza na akcję „Zima w mieście 2020”. Zapisy od 7 stycznia.

Gry i zabawy

W akcji „Zima w mieście” mogą wziąć udział dzieci w wieku 8–12 lat – z zastrzeżeniem że są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Ośrodek sportu jak co roku przygotował ciekawą ofertę. Od 10 do 21 lutego na uczniów szkół podstawowych czekają zajęcia rekreacyjne, w tym: nauka popularnych dyscyplin sportowych, tory sprawnościowe, gry, zabawy, a także ćwiczenia przy muzyce. 

Zapisy

Ponadto w planach są konkursy i turnieje oraz wyjścia na lodowisko. To wszystko w godz. 9.00–15.00 w hali przy ul. Żeromskiego 15 oraz na miejskim lodowisku w Parku Zdrojowym. Uczniowie będą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów. Co ważne, udział w akcji jest bezpłatny. Jej uczestnicy płacą jedynie za obowiązkowy poczęstunek regeneracyjny.

Zapisy w biurze GOSiR prowadzone będą na podstawie Konstancińskiej Karty Mieszkańca od 7 do 10 stycznia w godz. 8.30–16.00.

Do pobrania