Są jeszcze wolne miejsca

Są jeszcze wolne miejsca

14/01/2020 Wyłączone przez GOSiR

To już ostatni dzwonek, aby zapisać swoją pociechę na zajęcia organizowane w ramach akcji „Zima w mieście”. Są jeszcze wolne miejsca.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na akcję „Zima w mieście 2020”. Zapisy na zajęcia ruszyły 7 stycznia, ale są jeszcze wolne miejsca – ponad 20 na pierwszy tydzień ferii (10–14 lutego) i 4 na drugi tydzień (17–21 lutego).

Gry i zabawy

W akcji „Zima w mieście” mogą wziąć udział dzieci w wieku 8–12 lat – z zastrzeżeniem, że są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Ośrodek sportu jak co roku przygotował ciekawą ofertę. Na uczniów szkół podstawowych czekają zajęcia rekreacyjne, w tym: nauka popularnych dyscyplin sportowych, tory sprawnościowe, gry, zabawy, a także ćwiczenia przy muzyce.

Zapisy

Ponadto w planach są konkursy i turnieje oraz wyjścia na lodowisko. To wszystko w godz. 9.00–15.00 w hali przy ul. Żeromskiego 15 oraz na miejskim lodowisku w Parku Zdrojowym. Uczniowie będą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów. Co ważne, udział w akcji jest bezpłatny. Jej uczestnicy płacą jedynie za obowiązkowy poczęstunek regeneracyjny.

Zapisy w biurze GOSiR (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta) prowadzone są na podstawie Konstancińskiej Karty Mieszkańca w godz. 8.30–16.00.

Do pobrania