Będzie Lato w mieście

Będzie Lato w mieście

12/06/2020 Wyłączone przez GOSiR

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizuje akcję „Lato w mieście”. Zajęcia odbędą się przy zachowaniu podwyższonego reżimu sanitarnego. Zapisy od 22 do 26 czerwca.

Tegoroczna edycja „Lata w mieście” będzie inna od pozostałych ze względu na panującą epidemię koronawirusa. Akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 8 do 12 lat (rok urodzenia 2008–2012), jednak tylko tych, które są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Rozpocznie się 3 sierpnia i potrwa do 14 sierpnia (bez weekendów). W tym czasie GOSiR zaplanował ciekawe zajęcia sportowe, w tym m.in. naukę popularnych dyscyplin sportowych, gry i zabawy. Będą także zajęcia przy muzyce, konkursy i turnieje sportowe. W godz. 9.00–15.00 dzieci będą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów. A to wszystko przy zachowaniu podwyższonego reżimu sanitarnego – tak, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom akcji.

Zapisy

Zapisy, na podstawie ważnych Konstancińskiej Karty Mieszkańca oraz Karty Dużej Rodziny, będą prowadzone od 22 do 26 czerwca w godz. 8.30–15.30 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie (ul. Stefana Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta). Uwaga! Przed wejściem do budynku zaleca się dezynfekcję rąk środkami udostępnionymi przez ośrodek, a na jego terenie – zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa – obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Do pobrania