Zapisy na zajęcia dla seniorów

Zapisy na zajęcia dla seniorów

13/07/2020 Wyłączone przez GOSiR

Od 14 lipca ruszają zapisy na zajęcia dla konstancińskich seniorów, które od września będą prowadzone w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Zapraszamy!

Dotychczasowe zajęcia w marcu zakończyła niespodziewanie pandemia koronawirusa. Po przerwie wakacyjnej zostaną wznowione. Będą też nowości.

Bogata oferta

Mimo że do września zostało jeszcze trochę czasu. Konstancińscy seniorzy od 14 lipca mogą zapisywać się na nowy sezon zajęć. Oferta jest bardzo bogata. Czekają m.in.: gimnastyka ciała i umysłu, gyrokineiss, aktywny senior – zajęcia w plenerze (nowość), rehapilates osteoporozy, zdrowy kręgosłup, gimnastyka dla seniorów – zdrowy kręgosłup, zumba gold senior, aktywny senior, tai chi, taniec dla seniorów, nordic walking oraz tańce świata. To wszystko bezpłatnie, ale tylko dla seniorów z gminy Konstancin-Jeziorna.

Zapisy

Zainteresowanych zapraszamy do biura GOSiR przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00. Przypominamy, że zapisy są przyjmowane wyłącznie na podstawie ważnej Konstancińskiej Karty Mieszkańca lub konstancińskiej Karty Seniora.