Lato w mieście 2021 – zapisy od 18 czerwca

Lato w mieście 2021 – zapisy od 18 czerwca

12/06/2021 Wyłączone przez GOSiR

To świetna wiadomość dla dzieci w wieku 8–12 lat i ich rodziców – tego lata Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zorganizuje wakacyjną akcję „Lato w mieście”. W sierpniu na najmłodszych czekają m.in. zajęcia sportowo–rekreacyjne, gry i zabawy oraz wyjścia na basen. Zapisy będą prowadzone od 18 do 22 czerwca.

Tegoroczne „Lato w mieście”, organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się w dwóch tygodniowych turnusach: od 2 do 6 sierpnia oraz od 9 do 13 sierpnia.

Świetna zabawa

Akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 8 do 12 lat (rok urodzenia 2009–2013), jednak tylko tych, które są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Na najmłodszych czeka świetna zabawa. W programie przewidziano m.in. naukę popularnych dyscyplin sportowych, gry, a także wyjścia na pływalnię Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, plac zabaw i do Parku Zdrojowego. Dzieci w godz. 9.00–15.00 będą pod nadzorem wykwalifikowanej kadry instruktorów sportu – nauczycieli wychowania fizycznego. A to wszystko przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Ważne! Rodzice są zobowiązani do zapewnienia dziecku posiłku regeneracyjnego, np. kanapki.

Gdzie zapisy?

Uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne. Zapisy, na podstawie ważnej Konstancińskiej Karty Mieszkańca – wystawionej na dziecko lub jego rodzica/opiekuna prawnego, będą prowadzone od 18 do 22 czerwca 2021 r. w biurze (w godz. 12.00–16.00) oraz w recepcji (w godz. 16.00-19.00) ośrodka sportu (ul. S. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta). Uwaga! Przed wejściem do budynku zaleca się dezynfekcję rąk środkami udostępnionymi przez ośrodek, a na jego terenie – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Do pobrania