Nasi seniorzy chętnie korzystają z oferty sportowo-rekreacyjnej

Nasi seniorzy chętnie korzystają z oferty sportowo-rekreacyjnej

23/11/2021 0 przez GOSiR

Seniorzy z gminy Konstancin-Jeziorna aktywnie uczestniczą w zajęciach gimnastycznych i rekreacyjno-sportowych organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu-Rekreacji.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie pamięta o seniorach i z roku na rok poszerza swoją ofertę zajęć adresowanych właśnie do nich. Propozycji jest mnóstwo. Gimnastyka ciała i umysłu, gyrokinesis, rehapilates osteoporozy, zdrowy kręgosłup, tańce świata – to tylko niektóre z nich. Wszystkie zajęcia cieszą się dużą popularnością.

W zależności od kondycji dojrzali konstancinianie mogą wybierać także między energetyczną zumbą, gimnastyką ogólnorozwojową w plenerze oraz wyciszającym tai chi. Jest też nordic walking. – Sport i aktywność ruchowa to doskonałe lekarstwo na wszelkie schorzenia – mówi Jolanta Urbańska, dyrektorka GOSiR-u. – Wydłużają życie, łagodzą przebieg przewlekłych chorób oraz poprawiają sprawność umysłową i samopoczucie.

Zajęcia są bezpłatne dla osób, które ukończyły 60 lat i mieszkają w gminie Konstancin-Jeziorna. Spotkania odbywają się na terenie ośrodka sportu przy ul. Żeromskiego 15 w godz. 9.00–15.00. Seniorzy ćwiczą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Szczegółowe informacje na temat oferty dla seniorów dostępne są w zakładce: Oferta zajęć/Dla seniorów.

Galeria zdjęć