Pobiegniemy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pobiegniemy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

18/01/2022 0 przez GOSiR

W tym roku po raz pierwszy w ramach konstancińskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany zostanie bieg rodzinny pod hasłem „Policz się z cukrzycą”. 30 stycznia zapraszamy do Parku Zdrojowego zarówno amatorów, jak i profesjonalnych biegaczy.

Poznajemy kolejne atrakcje 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konstancinie-Jeziornie. Jedną z nich jest 1. Bieg Rodzinny, który już 30 stycznia (niedziela) odbędzie się w Parku Zdrojowym. To impreza w całości charytatywna i będzie miała formułę happeningu propagującego zdrowy i aktywny styl życia.

Zapisy

Oficjalny start biegu to godz. 14.00. Jednak zapisy będą przyjmowane już od godz. 12.30 w biurze zawodów, które znajdziemy w pobliżu pomnika św. Jana Pawła II, do wyczerpania puli pakietów startowych wynoszącej 150 miejsc. W biegu mogą wziąć udział dzieci od 12 r.ż. (za pisemną zgodą rodzica/opiekuna) oraz dorośli. Jego trasa będzie biegła parkowymi alejkami. Łącznie do pokonania będzie ok. 1 km. Na mecie na wszystkich uczestników będą czekały pamiątkowe medale, ciepły poczęstunek i niespodzianki.

Trasa 1. Biegu Rodzinnego w Parku Zdrojowym

Organizator, partnerzy i sponsorzy

Organizatorem biegu jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Partnerzy: Gmina Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury i Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konstancinie-Jeziornie. Poczęstunek natomiast zapewnią sponsorzy: Catering Imperium Dobrego Smaku Radosław Goliszewski oraz Hotel & Restauracja Borowina.