Ferie na sportowo za nami

Ferie na sportowo za nami

13/02/2022 0 przez GOSiR

Drugi i zarazem ostatni tydzień „Ferii na sportowo” za nami. Mimo nie najlepszej pogody nie było czasu na nudę. O atrakcje zadbali instruktorzy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

W zajęciach sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych w drugim tygodniu ferii, od 7 do 11 lutego, wzięło udział 30 dzieci. Mimo że pogoda nie rozpieszczała i nie zachęcała do wypoczynku na świeżym powietrzu, instruktorzy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie pozwolili na nudę.

Działo się

Uczestnicy „Ferii na sportowo” mogli sprawdzić się w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. Rozegrano też mecze siatkówki i koszykówki. Na dzieci czekały również ćwiczenia przy muzyce i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Były też prezenty, które wręczył uczniom Dariusz Zieliński, drugi zastępca burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna.

Podziękowania i ankieta

Dziękujemy uczestnikom za wspólną zabawę oraz instruktorom za organizację wspaniałego wypoczynku. Rodziców natomiast zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej zajęć w ramach „Ferii na sportowo”. Do zobaczenia za rok.

Do pobrania

Galeria zdjęć