Zajęcia tai chi dla seniorów

Zajęcia tai chi dla seniorów

08/08/2022 0 przez GOSiR

Jeśli chcesz się zrelaksować i odprężyć, a jednocześnie wzmocnić ciało i koncentrację. Dołącz do nas! Już 17 i 19 sierpnia zapraszamy seniorów do Parku Zdrojowego na zajęcia tai chi. Trwają zapisy.

Tai chi to doskonałe narzędzie do poprawy zdrowia, relaksacji ciała i umysłu. Dodatkowo pomaga utrzymać równowagę, co jest niezwykle ważne w profilaktyce upadków.

Dzięki wsparciu finansowemu z budżetu województwa mazowieckiego, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie organizuje 17 sierpnia (środa) i 19 sierpnia (piątek) pokazowe zajęcia tai chi dla seniorów. Będą one podzielone na trzy grupy względem stopnia zaawansowania:

  • 9.00–10.00 grupa zaawansowana,
  • 10.00–11.00 grupa średnio zaawansowana,
  • 11.00–12.00 grupa początkująca.

A to tylko przedsmak tego, co czeka na seniorów od 19 września. Regularne zajęci tai chi będą się odbywały tak, jak do tej pory – w poniedziałki i środy

Zapisy na zajęcia są prowadzone bezpośrednio u instruktora Mariusza Szewczyka – telefonicznie (SMS na numer 501 141 317) lub mailowo (mariowushu@tlen.pl).

Zadanie pn. „Organizacja zajęć ruchowych, prozdrowotnych dla seniorów z gminy Konstancin-Jeziorna” jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Logo Mazowsza oraz tekst dla seniorów.