Nowy dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Nowy dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji

02/09/2022 0 przez GOSiR

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie ma nowego dyrektora. W czwartek (1 września) stanowisko to oficjalnie objął Mariusz Kochański.

Mariusz Kochański na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie został wybrany w drodze konkursu. Wygrał go, pokonując dwóch kontrkandydatów. W czwartek (1 września) nowy dyrektor oficjalnie rozpoczął pracę.

Pasja i doświadczenie

Mariusz Kochański przez ostatnie lata był związany z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii, w którym odpowiadał za obiekty sportowe. Urodził się w Warszawie, gdzie ukończył studia wyższe oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania infrastrukturą sportową. Teraz swoją wiedzę, pasję i 11-letnie doświadczenie zawodowe wykorzysta w pracy na rzecz mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna.

Współpraca

Zadania, jakie na najbliższy okres postawił przed sobą nowy dyrektor GOSiR-u, to współpraca z lokalnymi klubami sportowymi, stowarzyszeniami oraz przygotowanie szerokiej oferty zajęć zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych oraz seniorów. – Wszystko po to, aby zachęcić jak największą liczbę mieszkańców naszej gminy do aktywnego spędzania czasu – podkreśla Mariusz Kochański.