Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów

13/10/2022 Wyłączone przez GOSiR

Srebrne i brązowe sukcesy konstancińskich uczniów na zawodach powiatowych w biegach przełajowych i szachowych.

27 września w Piasecznie, w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbyły się zawody powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych. W rywalizacji z sukcesem wystartowali konstancińscy uczniowie. Drugie, srebrne, miejsce zdobyła Katia Demanienko (rocznik 2008) ze Szkoły Podstawowej nr 1. Z kolei z brązowym medalem do domu wróciła Urszula Sarnowska (rocznik 2009) ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 5. Wiosną dziewczęta będą reprezentować naszą gminą w zawodach wojewódzkich.

Młodzież z Jedynki świetnie wypadła także w powiatowych zawodach szachowych, które zorganizowano 6 października. Uczniowie z klas VII–VIII zajęli w turnieju drugie miejsce. Wszystkim gratulujemy sukcesów.

Galeria zdjęć

Fot. Katarzyna Żegnałek