Od 9 stycznia wracają zajęcia sportowo-rekreacyjne

Od 9 stycznia wracają zajęcia sportowo-rekreacyjne

04/01/2023 Wyłączone przez GOSiR

Od 9 stycznia 2023 r. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie wznawia zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Mieszkańcy mają w czym wybierać, bo oferta jest naprawdę bogata.

Do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, po przerwie świąteczno-noworocznej, wracają zajęcia dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Zapraszamy od najbliższego poniedziałku (9 stycznia 2023 r.).

Dla dzieci i młodzieży

Na dzieci i młodzież czekają znane i lubiane zajęcia: tenis stołowy (dla dzieci w wieku 8–15 lat), zajęcia ogólnorozwojowe z elementami lekkiej atletyki i gimnastyki, trio basket (dla dzieci w wieku 10–15 lat), a także szachy (dla dzieci w wieku 8–15 lat) oraz zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością. Jest też nowość – badminton dla dzieci w wieku 8–13 lat. Zajęcia poprowadzi instruktor Robert Michota. Spotkania dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki w godz. 16.00–17.30. Zapisy pod numerem telefonu: 730 535 004 (po godz. 16.00) lub bezpośrednio w kasie GOSiR.

Aktualna oferta zajęć dla dzieci i młodzieży dostępna jest w zakładce: Oferta zajęć/Dla dzieci i młodzieży.

Dla dorosłych

Po krótkiej przerwie wznowione zostaną oczywiście także zajęcia dla dorosłych, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy sportu i fizjoterapeuci. Ponownie zapraszamy m.in. na: zdrowy kręgosłup, rehapilates, TBC, pilates, wzmacnianie i stabilizacja, body movement – ćwiczenia mobilizujące, płaski brzuch, badminton oraz tenis stołowy. Nie zabraknie także zajęć nordic walking (start od 14 stycznia), ale uwaga – zmieniają się godziny spotkań. W nowym roku spacerujemy z kijkami w każdą sobotę w godz. 8.30–10.30. Zbiórka przy wejściu na ścieżkę edukacyjno-sprawnościową im. Tomasza Hopfera (ul. Od Lasu 23).

Aktualna oferta zajęć dla dorosłych dostępna jest w zakładce: Oferta zajęć/Dla dorosłych.

Dla seniorów

O zdrowie i kondycję zadbają także seniorzy. Czekają na nich zajęcia, takie jak: aktywny senior, zdrowy kręgosłup, tai chi, zumba gold i nordic walking. Przypominamy! Zajęcia dla seniorów powyżej 60. roku życia są bezpłatne. Trzeba jednak spełnić dwa warunki – mieszkać w naszej gminie i posiadać Konstancińską Kartę Mieszkańca.

Aktualna oferta zajęć dla seniorów dostępna jest w zakładce: Oferta zajęć/Dla seniorów.