Zapraszamy na 2. Bieg Rodzinny „Policz się z cukrzycą”

Zapraszamy na 2. Bieg Rodzinny „Policz się z cukrzycą”

17/01/2023 0 przez GOSiR

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna znów pobiegną, aby promować zdrowy styl życia i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapraszamy 29 stycznia o godz. 14.00 do Parku Zdrojowego.

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. 29 stycznia (niedziela) na ulicach naszego miasta będą kwestować wolontariusze, a w Konstancińskim Domu Kultury zaplanowano m.in. koncerty, licytacje, pokazy oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Kolejną atrakcją tego dnia będzie 2. Bieg Rodzinny „Policz się z cukrzycą” w Parku Zdrojowym, który ponownie organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. To impreza w całości charytatywna. Będzie miała formułę happeningu propagującego zdrowy i aktywny styl życia.

Zapisy w dniu biegu

Trasa 2. Biegu Rodzinnego WOŚP w Konstancinie-Jeziornie

Oficjalny start biegu to godz. 14.00. Jednak zapisy będą przyjmowane już od godz. 12.30 w biurze zawodów, które znajdziemy w pobliżu pomnika św. Jana Pawła II w Parku Zdrojowym, do wyczerpania puli pakietów startowych wynoszącej 120 miejsc. W biegu mogą wziąć udział dzieci od 12. roku życia (za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna) oraz dorośli. Jego trasa będzie biegła parkowymi alejkami. Łącznie do pokonania będzie ok. 1 km.

Organizator

Organizatorem biegu jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, a partnerami: gmina Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury oraz Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konstancinie-Jeziornie.

Do pobrania