Sportowe zmagania strażaków

Sportowe zmagania strażaków

14/03/2023 Wyłączone przez GOSiR

W piątek (10 marca) w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie rozegrano eliminacje strefowe mistrzostw Mazowsza w halowej piłce nożnej strażaków. Wygrali mundurowi z Warszawy.

Na boisku w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 w Konstancinie-Jeziornie zmierzyło się 6 drużyn reprezentujących komendy powiatowe Państwowej Straży Pożarnej. Łącznie w eliminacjach strefowych 20. mistrzostw Mazowsza strażaków w futsalu wzięło udział 58 zawodników.

Najlepsi okazali się mundurowi z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m.st. Warszawy. Na pozostałych miejscach uplasowali się: KP PSP Piaseczno (2. miejsce), KP PSP Grodzisk Mazowiecki (3. miejsce), KP PSP Sochaczew (4. miejsce), KP PSP Pruszków (5. miejsce) oraz KP PSP Otwock (6. miejsce).

Siatkówka

To już druga taka impreza w konstancińskim ośrodku sportu. Pod koniec stycznia w hali rozegrano eliminacje strefowe 21. Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Piłce Siatkowej. Wówczas w turnieju rywalizowało 5 drużyn. Oto jego wyniki:

  1. miejsce – KP PSP Przysucha,
  2. miejsce – KP PSP Piaseczno,
  3. miejsce – KM PSP Radom,
  4. miejsce – KP PSP Białobrzegi,
  5. miejsce – KP PSP Lipsko.

Galeria zdjęć