Siatkarze zapraszają na mecze

Siatkarze zapraszają na mecze

24/03/2023 Wyłączone przez GOSiR

Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna zaprasza kibiców na nadchodzące mecze swojej drużyny. Już w najbliższą sobotę (25 marca) siatkarze podejmą w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji drużynę KPS Płock. Początek sportowych emocji o godz. 16.30.

Siatkówka cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, szczególnie za sprawą kolejnych sukcesów naszej reprezentacji. Jest to sport, który z powodzeniem uprawiają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Konstancińskie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej zaprasza kibiców na nadchodzące mecze.

Walka o wejście do I ligi

Po udanej fazie zasadniczej i ostatnim zwycięstwie nad drużyną SPS Radmot Jedlińsk (3:2), konstancińscy siatkarze będą walczyli o wejście do 1. ligi Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Ich marzenie może się spełnić jeśli pokonają KPS Płock. Zagrają z nim dwa mecze – 25 marca (sobota) w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (godz. 16.30) oraz 26 marca (niedziela) w płockiej hali Blaszak Arena (godz. 18.00). Ale to nie koniec. Zwycięzcę czeka jeszcze pojedynek z drużyną Orlęta Raszyn lub KS Halinów. Dopiero ta wygrana da upragniony awans. Siatkarze liczą na wsparcie dopingiem swoich kibiców i zapewniają, że stworzą dobre widowisko sportowe.

Nabór do grup początkujących

Cały czas trwa także nabór młodzieży, która chciałaby rozpocząć sportową przygodę z siatkówką. SPS Konstancin-Jeziorna zaprasza chłopców i dziewczęta, uczniów szkół podstawowych, do grup początkujących. Klub oferuje wsparcie wykwalifikowanej kadry trenerskiej, dobre warunki treningów, a także udział w zawodach, rozgrywkach, turniejach oraz obozach sportowych. Szczegóły pod nr. tel.: 602 765 981.