Mieszkańcy chętnie dbają o formę

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna dbają o formę i zdrowie. Zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone w Opaczy i w Słomczynie cieszą się dużą popularnością. Pierwsze realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017, a drugie – ze środków Funduszu Sołeckiego Turowic.

Zajęcia w Opaczy

Zajęcia w Opaczy okazały się strzałem w dziesiątkę. Na treningi prowadzone od stycznia przychodzą tłumy. Mieszkanki gminy Konstancin-Jeziorna spotykają się dwa razy w tygodniu, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy. We wtorki o godz. 20.15 odbywają się zajęcia fitness – płaski brzuch i stretching. Z kolei w czwartki o godz. 19.30 czekają ćwiczenia zdrowy kręgosłup, a o godz. 20.30 zumba. Nad wszystkim czuwa doświadczona instruktorka Iwona Rogalska. Zajęcia sportowo-rekreacyjne są bezpłatne i realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna na 2017 rok. Więcej informacji można znaleźć na profilu facebookowym Zumba & Fitness w Opaczy.

Zajęcia w Turowicach

Wysoka frekwencja jest również na zajęciach organizowanych, ze środków Funduszu Sołeckiego, dla mieszkańców Turowic. Zajęcia odbywają się w Domu Ludowym w Słomczynie dwa razy w tygodniu – we wtorki o godz. 19.20 i w czwartki w godz. 18.30-19.30.