Sportowe zmagania uczniów

Po wakacyjnej przerwie uczniowie rozpoczęli rywalizację w szkolnych zawodach sportowych. Piłka nożna, koszykówka, unihokej, siatkówka czy tenis stołowy – to tylko niektóre dyscypliny, z którymi przyjdzie im się zmierzyć w roku szkolnym 2017/2018.

Uczniowie przez cały rok szkolny walczą o punkty i medale. Sportowe zmagania dzieci i młodzieży z gminy Konstancin-Jeziorna podsumowane zostaną tradycyjnie na dorocznej gali, która odbędzie się w połowie czerwca 2018 r. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W roku szkolnym 2016/2017 najlepszy był Zespół Szkół nr 1. Poniżej publikujemy aktualny terminarz zawodów międzyszkolnych – zastrzegamy jednak, że podane terminy mogą ulec zmianie. Koordynatorem sportu szkolnego jest Katarzyna Żegnałek, nauczycielka wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Konstancinie-Jeziornie.

Terminarz zawodów międzyszkolnych 2017/2018 – gimnazja

Lp.

Dyscyplina

Termin i miejsce zawodów

Gminne

Powiatowe

1 Biegi przełajowe indywidualne dziewcząt i chłopców

20.09.2017 r., godz.12.00

27.09.2017 r., godz. 12.00
Górki Szymona

2 Biegi przełajowe sztafetowe

26.09.2017 r., godz. 12.00

29.09.2017 r., godz. 12.00
Górki Szymona

3 Piłka nożna dziewcząt

14.09.2017 r., godz. 13.00
Boisko Orlik

22.09.2017 r., godz. 11.00
Góra Kalwaria

4 Piłka nożna chłopców

13.09 .2017 r., godz.13.00
Boisko Orlik

25.09.2017 r., godz.11.00
Góra Kalwaria

5 Koszykówka dziewcząt

8.11.2017 r., godz. 13.00
GOSiR

17.11.2017 r., godz. 11.00
Gimnazjum nr 1 w Piasecznie

6 Koszykówka chłopców

9.11.2017 r., godz. 13.00
GOSiR

20.11.2017 r., godz. 11.00
Gimnazjum nr 1 w Piasecznie

7 Unihokej dziewcząt

5.12.2017 r., godz. 13.00
GOSiR

11.12.2017 r., godz. 10.00
Gimnazjum nr 4 w Piasecznie

8 Unihokej chłopców

7.12.2017 r., godz. 13.00
GOSiR

13.12.2017 r., godz. 10.00
Gimnazjum nr 4 w Piasecznie

9 Piłka siatkowa dziewcząt

11.01.2018 r., godz. 13.00
GOSiR

8.02.2018 r., godz. 11.00
ZS Lesznowola

10 Piłka siatkowa chłopców

12.01.2018 r., godz. 13.00
GOSiR

9.02 .2018 r., godz. 11.00
ZS Lesznowola

11 Piłka ręczna dziewcząt

13.02.2018 r., godz. 13.00
GOSiR

23.02.2018 r., godz. 10.00
Łazy

12 Piłka ręczna chłopców

20.02.2018 r., godz. 13.00
GOSiR

28.02.2018 r., godz. 10.00
Łazy

13 Tenis stołowy dziewcząt

13.03.2018 r., godz. 13.00
SP nr 6 w Opaczy (?)

marzec 2018 r., godz. 11.00
Konstancin- Jeziorna

14 Tenis stołowy chłopców

14.03.2018 r. godz. 13.00
SP nr 6 w Opaczy (?)

marzec 2018 r., godz. 11.00
Konstancin-Jeziorna

15 Pływanie dziewcząt i chłopców

11.04.2018 r., godz. 11.00
Gimnazjum nr 1 w Piasecznie

16 Ringo  —————  —————
17 Dwubój nowoczesny dziewcząt i chłopców
18 Liga szkolna dziewcząt
kl. I-III

14.05.2018 r., godz. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno

19 Liga szkolna chłopców
kl. I-III

 14.05.2018 r. godz. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno

Terminarz zawodów międzyszkolnych 2017/2018 – szkoły podstawowe

Lp.

Dyscyplina

Termin i miejsce zawodów

Gminne

Powiatowe

1 Biegi przełajowe indywidualne dziewcząt i chłopców

20.09.2017 r., godz.11.00

27.09.2017 r., godz.11.00
Górki Szymona

2 Biegi przełajowe sztafetowe

26.09.2017 r., godz. 11.00

29.09.2017 r., godz.11.00
Górki Szymona

3 Minikoszykówka dziewcząt

31.10..2017 r., godz. 13.00 GOSiR

15.11.2017 r., godz. 11.00
SP nr 2 w Piasecznie

4 Minikoszykówka chłopców

2.11.2017 r., godz. 13.00 GOSiR

16.11.2017 r., godz. 11.00
SP nr 5 w Piasecznie

5 Unihokej dziewcząt

29.11.2017 r., godz. 13.00 GOSiR

7.12.2017 r., godz. 10.00
SP nr 3 w Piasecznie

6 Unihokej chłopców

30.11.2017 r., godz. 13.00 GOSiR

8.12.2017 r., godz. 10.00
SP nr 3 w Piasecznie

7 Minipiłka siatkowa dziewcząt

9.01.2018 r., godz. 13.00 GOSiR

6.02.2018 r., godz. 11.00
Lesznowola

8 Minipiłka siatkowa chłopców

10.01.2018 r., godz. 13.00 GOSiR

7.02.2018 r., godz. 11.00
Lesznowola

9 Minipiłka ręczna  dziewcząt

14.02.2018 r., godz. 13.300 GOSiR

21.02.2018 r., godz. 10.00
SP Łazy

10 Minipiłka ręczna chłopców

15.02.2018 r., godz. 13.00 GOSiR

22.02.2018 r., godz. 10.00
SP Łazy

11 Tenis stołowy dziewcząt

marzec 2018 r., godz. 12.30
SP nr 6 w Opaczy (?)

marzec 2018 r., godz. 11.00
GOSiR (?)

12 Tenis stołowy chłopców

marzec 2018 r., godz. 12.30
SP nr 6 w Opaczy (?)

marzec 2018 r., godz. 11.00
GOSiR (?)

13 Pływanie dziewcząt i chłopców

28.03.2018 r. (?)

11.04.2018 r., godz. 11.00
Gimnazjum nr 1 w Piasecznie

14 Minipiłka nożna dziewcząt

12.04.2018 r., godz. 13.00
Boisko Orlik (ul. Mirkowska)

25.04.2018 r., godz. 11.00
Stadion GOSiR Piaseczno

15 Minipiłka nożna chłopców

17.04.2018 r., godz. 13.00
Boisko Orlik (ul. Mirkowska)

26.04.2018 r., godz. 11.00
Stadion GOSiR Piaseczno

16 Dwa ognie dziewcząt

15.05.2018 r., godz. 13.00
GOSiR

—————

17 Dwa ognie chłopców

17.05.2018 r., godz. 13.00 GOSiR

—————

18 Czwórbój dziewcząt

16.05.2018 r., godz. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno

19 Czwórbój chłopców

 16.05.2018 r., godz.10.00
Stadion GOSiR Piaseczno

Do pobrania: