Jedynka zwyciężyła

W zawodach udział wzięły cztery drużyny (Fot. Archiwum SP nr 3)

W turnieju minikoszykówki chłopców zwyciężyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1, tuż za nimi byli reprezentanci „trójki”.

Międzyszkolne zawody odbyły się 7 listopada w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. W turnieju wystartowały cztery drużyny. Gra była bardzo zacięta i pełna poświęceń. Najwyższe miejsce na podium wywalczyli sobie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, którzy w klasyfikacji końcowej zdobyli 6 punktów. Drudzy, z pięcioma punktami na koncie, byli chłopcy z „trójki”, a trzecie miejsce przypadło reprezentantom szkoły No Bell, którzy zdobyli łącznie 4 punkty. Tuż za podium, z 3 punktami, uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2. Zawody sędziowała Katarzyna Żegnałek, koordynator sportu szkolnego w gminie Konstancin-Jeziorna.

Zwycięski zespół ze SP nr 1 wystąpił w następującym składzie: Kacper Lisonek, Konrad Gałka, Marcin Matera, Szymon Miklewski, Jan Moreń, Krystian Białowąs, Stanisław Żegnałek, Patryk Ziółkowski, Maciej Sosnowski, Michał Miękus, Jan Wisniewski, Maciej Witkowski i Franek Świderski. Opiekunem drużyny jest Andrzej Rowiński.