Trzeci turniej za nami

Badmintoniści nie zwalniają tempa. Już 16 grudnia powalczą w czwartym turnieju z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny. Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W trzecim turnieju, który został rozegrany 11 listopada wzięło udział 65 zawodników, w tym aż 11 nowych. W kategorii szkół podstawowych, w grupie dzieci beginners ponownie wygrał Eliot Benegda. Bardzo dobrze wypadła też najmłodsza uczestniczka turnieju – 7-letnia Zosia Strzeżek, która zajęła III miejsce. Jeszcze lepiej zagrała jej 9-letnia siostra Hania, wygrywając w grupie dzieci U9.

Faworyci

W grupie U12 triumfowali faworyci – Oliwia Winek i Kamil Kisiel. Pod nieobecność najlepszej badmintonistki GP, a zarazem reprezentantki Polski w korfballu, Tamary Siemieniuk, w grupie kobiet open, wygrała Ela Ciszewska. Po raz drugi w finale singla spotkali się Marcin Wybierek i Kacper Michalski. Wygrana ponownie należała do tego pierwszego. W grupie beginners kobiet zwycięstwo, po wyrównanym meczu z Kasią Wilk – zakończonym wynikiem 2:1, przypadło Jolancie Żórańskiej. W grupie mężczyzn U45 wygrał – Jacek Szempliński, a w grupie +46 – Janusz Czarnogłowski.

Gry podwójne

W grze podwójnej open niespodziewanie przegrali faworyci Tomasz Augustyniak i Jarosław Kopyt, którzy ulegli w pojedynku z Dawidem Maronem i Kamilem Zającem. W pozostałych grach wygrali: Beata Kowalczyk i Elżbieta Ciszewska (open), Jolanta Żórańska i Iwona Zubrzycka (beginners), Zbigniew Kisiel i Zbigniew Czajkowski (beginners), Tomasz Augustyniak i Beata Kowalczyk (open). W trakcie zawodów rozlosowano upominki ufundowane przez organizatora – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta i Gminy oraz firmę Victor. Na kolejny turniej zapraszamy już 16 grudnia.

Galeria zdjęć