Zima w mieście 2018

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na „Zimę w mieście 2018”. Zapisy ruszają już 11 grudnia i potrwają do 5 stycznia.

W drugiej połowie stycznia dzieci i młodzież z mazowieckich szkół będą odpoczywać podczas ferii zimowych. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, jak co roku przygotował bogatą ofertę zajęć dla wszystkich, którzy w tym czasie pozostają w Konstancinie-Jeziornie i wezmą udział w akcji „Zima w mieście”. – Mamy bardzo atrakcyjny program sportowo-rekreacyjny, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem – mówi Jolanta Urbańska, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. – Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Zajęcia sportowe

Od 15 do 26 stycznia na uczniów szkół podstawowych czekają zajęcia rekreacyjne, w tym m.in.: nauka najpopularniejszych dyscyplin sportowych, tory sprawnościowe, gry, zabawy, a także ćwiczenia przy muzyce. Ponadto konkursy i turnieje oraz nauka jazdy na łyżwach. To wszystko od godz. 9.00  do godz. 15.00 w hali przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) oraz na miejskim lodowisku w Parku Zdrojowym. Uczniowie będą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów. Co ważne, udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Dzieci biorące udział w akcji płacą obowiązkowo jedynie za poczęstunek regeneracyjny w wysokości 30 zł za tydzień.

Zapisy

Zapisy do programu „Zima w mieście” rozpoczynają się już 11 grudnia i potrwają do 5 stycznia. Zgłoszenia przyjmowane są w biurze Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w godz. 8.00-16.00. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dokonanie wpłaty 30 zł, w formie gotówkowej, w biurze GOSiR.

Do pobrania