Pierwszy turniej w nowym roku

W sobotę (13 stycznia), po raz pierwszy w tym roku, badmintoniści spotkają się, by rywalizować w piątym turnieju klasyfikacyjnym w ramach Grand Prix Konstancina-Jeziorny.

W czwartym turnieju X edycji Grand Prix Konstancina-Jeziorny, który został rozegrany 16 grudnia wzięło udział 59 zawodników. W grupie dzieci do lat 9 ponownie wygrali: Hanna Strzeżek i Xawery Klucz, w kategorii dzieci U12 zwyciężyła Aleksandra Ciszewska i Julian Kucicki.

Gry pojedyncze

W ostatnim w 2017 roku turnieju dużą niespodziankę sprawiła gimnazjalistka Weronika Kłos, która wygrała w grze pojedynczej kobiet (kat. open). W pozostałych grach pojedynczych ponownie triumfowali: Jolanta Żórańska (kat. beginners), Janusz Czarnogłowski (kat. +46) i Marcin Wybierek (kat. open). Natomiast w kat. U45 po raz pierwszy w tym sezonie wygrał Grzegorz Such, pokonując po wyrównanym meczu Wiktora Radonia.

Gry podwójne

W grach podwójnych najlepsi byli: Kamil Kisiel i Ola Ciszewska (kat. dzieci), Beata Kowalczyk i Ela Ciszewska (kat. open), Jolanta Żórańska i Iwona Zubrzycka (kat. beginners), Marek Kopyt i Marcin Wybierek (kat. open), Wiktor Radoń i Szymon Wirowski (kat. beginners), a w grze mieszanej open – Janusz Czarnogłowski i Katarzyna Przybysz.

Nagrody

Najlepsi badmintoniści zostali wyjątkowo hojnie nagrodzeni przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz firmę Victor. Z kolei o słodkości zadbali: Grażyna Kucicka, Marcin Wilk i Leszek Jaskulski, za co dziękujemy!

Kolejny turniej

Na kolejny turniej zapraszamy już w najbliższą sobotę (13 stycznia). Rozgrywki odbędą się tradycyjnie w hali GOSiR przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Start zmagań o godz. 9.30. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: adam.grzegorzewski@wp.pl. Serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć