Lato w mieście na sportowo

Nie masz pomysłu na zagospodarowanie czasu wolnego podczas wakacji dla swojego dziecka? Skorzystaj z akcji „Lato w mieście 2019”. Zapisy od 4 czerwca.

Z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, który jest organizatorem akcji na pewno nie będzie nudno!
– Przygotowaliśmy
bardzo atrakcyjny program sportowy, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem uczestników – przyznaje Jolanta Urbańska, dyrektor GOSiR.

Zajęcia sportowe

Akcja „Lato w mieście” skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Rozpoczyna się 30 lipca i potrwa do 17 sierpnia (z wyłączeniem 15 sierpnia). W tym okresie Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanował dla uczniów szkół podstawowych ciekawe zajęcia sportowe, w tym m.in.: naukę najbardziej popularnych dyscyplin sportowych, tory sprawnościowe, gry, zabawy, a także zajęcia przy muzyce. Ponadto będą konkursy, turnieje sportowe oraz wyjścia na basen. To wszystko w hali przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). W godz. 9.00-15.00 dzieci będą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów. Zajęcia są bezpłatne, ale obligatoryjna jest opłata za poczęstunek regeneracyjny oraz ewentualne wyjścia na pływalnię w wysokości 50 zł za tydzień (za ostatni tydzień 40 zł).

Zapisy

Zapisy będą prowadzone od 4 do 8 czerwca. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wpłata gotówką kwoty 50 zł w biurze (w godz. 8.00-16.00) lub w kasie/recepcji GOSiR (w godz. 16.00-20.00). Uwaga! Do 15 lipca możliwa jest rezygnacja z udziału w półkoloniach wraz ze zwrotem wniesionej opłaty.

Do pobrania