Gala Sportu Szkolnego

Zapraszamy w najbliższy piątek (15 czerwca) na coroczne podsumowanie zmagań na boiskach szkolnych gminy Konstancin-Jeziorna. Początek Gali Sportu o godz. 12.00.   

Za tymi uczniami 12 miesięcy ciężkiej i wytężonej pracy. Teraz czas na nagrody i wyróżnienia. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie tradycyjnie na dorocznej Gali Sportu Szkolnego podsumuje wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2017/2018.

W najbliższy piątek (15 czerwca) o godz. 12.00 wręczone zostaną puchary dla szkół, które zajęły I miejsce w klasyfikacji generalnej gminnych rozgrywek sportowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz nagrody indywidualne dla uczniów za wybitne osiągnięcia sportowe w kończącym się roku szkolnym. Wyróżnienia z pewnością powędrują również do nauczycieli wychowania fizycznego.

Galę uświetni występ zespołu Bell Arto Cheerleaders. Będzie to dynamiczne show, pełne pozytywnej energii, uśmiechu i magnetyzmu w wykonaniu utalentowanych tancerek akrobatycznych.

Do udziału w gali zapraszamy dyrektorów szkół, uczniów, rodziców, mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych.