Najlepsi z najlepszych

Turniej Top 12 zakończył dziesiątą edycję Grand Prix Konstancina-Jeziorny w tenisie stołowym. Najlepszym zawodnikiem w kategorii open okazał się Jan Jasiński, mieszkaniec naszego miasta.

Pingpongiści po raz ostatni w sezonie 2017/2018 spotkali się 10 czerwca. W hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie rywalizowali w 5 kategoriach.

Niepokonani

Najlepszym zawodnikiem w koronnej kategorii open został wychowanek konstancińskiego ośrodka sportu – Jan Jasiński, który po zaciętej i stojącej na bardzo wysokim poziomie walce wygrał z Mariusze Regulskim z Warszawy, zwycięzcą w kat. seniorzy młodsi. Miejsce 3 należało natomiast do Krystiana Marka, również warszawianina. W juniorach bezkonkurencyjna była Helena Brzeska z Konstancina-Jeziorny. W młodzikach wygrała wschodząca gwiazda tenisa stołowego – Patryk Dubiniak z Powsina, a w seniorach starszych – Hubert Stoklas z Sulejówka.

Puchary i nagrody

Najlepsi otrzymali puchary, medale i nagrody, ufundowane przez GOSiR, które wręczyła jego dyrektor – Jolanta Urbańska. Teraz przed pingpongistami zasłużone wakacje. Pierwszy turniej 11. edycji GP Konstancina-Jeziorny w tenisie stołowym odbędzie się we wrześniu, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy.