Trwa sportowe „Lato w mieście”

Za nami pierwszy tydzień akcji „Lato w mieście na sportowo”. Turnieje, zajęcia na pływali i ścieżce zdrowia, to niektóre z atrakcji przygotowanych dla jej uczestników.

Program tegorocznej edycji akcji „Lato w mieście” prowadzonej przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie jest wyjątkowo bogaty i o nudzie nie ma mowy.

Za nami pierwszy tydzień  spotkań. Oprócz odbywających się codziennie zajęć sportowych i rekreacyjnych, w ramach programu, dzieci brały udział w licznych konkursach, m.in. na najciekawsze nakrycie głowy, najbardziej kolorowy strój, na najciekawszą opowieść lub żart. Były też zajęcia plastyczne, a ze wszystkich wykonanych prac powstała minigaleria małych artystów.

Ale to nie wszystko. Piękna pogoda sprzyjała również zajęciom terenowym, m.in. na ścieżce zdrowia w Chojnowskim Parku Krajobrazowym oraz na pływali Centrum Kompleksowej Rehabilitacji. Uczestnicy półkolonii, poza sportowymi atrakcjami, zapewnione mieli bezpieczeństwo i opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, instruktorskiej. Przed nami drugi tydzień akcji, która zakończy się 17 sierpnia.

Galeria zdjęć