Są jeszcze wolne miejsca

Są jeszcze wolne miejsca na zajęcia pilates, ABT i trening funkcjonalny prowadzone w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Wystartowały zajęcia sportowe-rekreacyjne w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 w Konstancinie-Jeziornie. Oferta dla mieszkańców gminy jest bardzo bogata. Miejsca wciąż jeszcze są na zajęcia: pilates, ABT i trening funkcjonalny. Poniżej przybliżamy opisy ww. zajęć:

ABT ABT to skrót od trzech angielskich słów: abdominal – brzuch, buttocks – pośladki, thighs – uda. To forma aerobiku polecana zwłaszcza osobom chcącym wymodelować dolne partie ciała. ABT poprawia kondycję fizyczną i zdrowie oraz kształtuje figurę. Jest doskonałym sposobem na płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki. Plan zajęć: czwartki w godz. 19.00-20.00.

Pilates – zajęcia prowadzone są w wolnym tempie przy cichej muzyce, głównie w pozycji leżącej, dzięki czemu nie obciążają stawów. Jakie efekty daje pilates: likwiduje bóle kręgosłupa, kształtuje i wysmukla sylwetkę, wzmacnia mięśnie całego ciała, poprawia koordynację ruchową i koncentrację, rozciąga i uelastycznia ciało i relaksuje. Plan zajęć: wtorki w godz. 19.30-20.30, czwartki, w godz. 18.00-19.00.

Trening funkcjonalny jest treningiem całego ciała, pozwalającym na poprawę wzorców ruchowych, wykorzystywanych w życiu codziennym. Ćwiczenia angażują wiele stawów, co w efekcie poprawia działanie układu krążenia oraz wzrost wydolności organizmu. Trening korzystnie wpływa na poprawę mięśni głębokich tzw. core, wzmacniając mięśnie tułowia zarówno z przodu jak i z tylu, odciążając tym samym kręgosłup. Plan zajęć: wtorki w godz. 20.30-21.30.


Zapisy na zajęcia prowadzone są w recepcji GOSiR przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) od poniedziałku do piątku w godz. 15.30-21.00. (Płatność za zajęcia powinna zostać uiszczona po pierwszych zajęciach w miesiącu, ale nie później niż do 10 dnia danego miesiąca).