Staruje liga badmintona

Startuje Konstancińska Liga Badmintona. Na pierwsze zawody zapraszamy już w najbliższą sobotę, 15 września do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Konstancińska Liga Badmintona to propozycja dla aktywnych mieszkańców gminy, niezależnie od wieku, płci czy poziomu sportowego zaawansowania. Liga rozgrywana będzie w dwóch kategoriach – gry pojedyncze i gry podwójne. Pierwsze zmagania już w najbliższą sobotę, 15 września w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) w Konstancinie-Jeziornie. Mecze będą rozgrywane w godz. 10.00-16.00.

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są mailowo pod adresem: adam.grzegorzewski@wp.pl lub telefonicznie pod nr: 608 498 164. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko i numer telefonu, a w przypadku zawodników, którzy nie brali jeszcze udziału w lidze badmintona, również szacowany stopień zaawansowania. Warunkiem startu w zawodach jest opłacenie, bezpośrednio przed zawodami, wpisowego w wysokości: dzieci – 5 zł, dorośli – 10 zł od osoby za każdą grę.

Szczegóły w załączonym poniżej regulaminie.