Zima w mieście 2019

W poniedziałek (7 stycznia) ruszają zapisy na zajęcia w ramach „Zimy w mieście”. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia tylko do 11 stycznia.

GOSiR, jak co roku przygotował bogatą ofertę zajęć w ramach akcji „Zima w mieście”. – Mamy
bardzo atrakcyjny program sportowo-rekreacyjny – podkreśla Jolanta Urbańska, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Półkolonie skierowane są do uczniów w wieku od 7 do 12 lat, którzy mieszkają w gminie Konstancin-Jeziorna. Od 28 stycznia do 8 lutego czekają na nich zajęcia rekreacyjne, w tym: nauka najpopularniejszych dyscyplin sportowych, tory sprawnościowe, gry, zabawy, a także ćwiczenia przy muzyce. Ponadto konkursy i turnieje oraz nauka jazdy na łyżwach. To wszystko od godz. 9.00 do godz. 15.00 w hali przy ul. Żeromskiego 15 oraz na miejskim lodowisku w Parku Zdrojowym. Uczniowie będą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów. Co ważne, udział
we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Uczestnicy półkolonii płacą jedynie za obowiązkowy
poczęstunek regeneracyjny w wysokości 32,50 zł za tydzień.

Zapisy do akcji „Zima w mieście” prowadzone będą od 7 do 11 stycznia. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wpłata gotówką kwoty 32,5 zł w biurze GOSiR (w godz. 8.00-16.00) lub w kasie/recepcji GOSiR (w godz. 16.00-20.00).

Do pobrania: