Zawody koszykówki za nami

27 i 28 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Konstancinie-Jeziornie rozegrano młodzieżowe zawody w koszykówce dziewcząt i chłopców. W swoich kategoriach zwyciężyli reprezentanci „jedynki” i „dwójki”.

Turniej odbył się w nowo otwartej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Konstancinie-Jeziornie. Pierwszego dnia (27 listopada) walczyły młodzieżowe drużyny dziewczęce. Tutaj najlepsza okazała się reprezentacja SP nr 2. Kolejne miejsca zajęły uczennice z SP nr1, SP nr 6 w Opaczy i SP nr 3.

Dzień później (28 listopada) rywalizowały drużyny chłopięce. Po zaciętej walce na najwyższym stopniu podium uplasowali się gospodarze turnieju – SP nr 1. Drugie miejsce zajęła szkoła No Bell, trzecie – SP nr 6 w Opaczy, czwarte – SP nr 3 i piąte – SP nr 2.