Więcej osób na boiskach

Zwiększono liczbę osób, które mogą korzystać z otwartych obiektów sportowych. Od teraz na boiskach wielofunkcyjnych na os. Grapa i przy ul. Bielawskiej może przebywać nie więcej niż po 150 osób.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zmieniły się limity osób trenujących na otwartych obiektach sportowych. Teraz w zajęciach, w tym samym momencie, może uczestniczyć nie więcej niż 150 osób (nie wilcza się w to prowadzących).

Dotyczy to m.in. boisk wielofunkcyjnych na os. Grapa i przy ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, które są już w pełni otwarte. Przypominamy jednak, że zgodnie ze wspomnianym rozporządzeniem trzeba na obiekcie zachować 2-metrowy dystans społeczny.

Jeśli nie jest to możliwe – wtedy musimy zasłonić usta i nos. Ponadto podczas korzystania z boisk należy stosować się do powszechnie obowiązujących przepisów określonych w ww. rozporządzeniu (do pobrania poniżej).

Do pobrania