Ruszają badmintonowe rozgrywki

W najbliższą sobotę (19 września) ruszają nowe rozgrywki z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w badmintonie. Spotkania będą się odbywać cyklicznie – raz w miesiącu – w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Turniej badmintona to propozycja dla aktywnych mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, niezależnie od wieku, płci czy poziomu sportowego zaawansowania.

Mecze rozgrywane będą raz w miesiącu w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) według poniższego grafiku:

  • godz. 09.00 gry pojedyncze i podwójne – dzieci,
  • godz. 11.00 gry mieszane – dorośli,
  • godz. 13.00 gry podwójne kobiet i mężczyzn,
  • godz. 15.00 gry pojedyncze kobiet i mężczyzn.

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są mailowo na adres e-mail: michal@mbaranowski.eu lub telefonicznie pod nr.: 504 001 314 (w zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko i numer telefonu oraz szacowany stopień zaawansowania) lub w dniu turnieju.

Warunkiem startu w zawodach jest opłacenie, bezpośrednio przed zawodami, wpisowego w wysokości: dzieci – 10 zł lub dorośli – 20 zł od osoby za każdą grę. Mieszkańcy gminy po okazaniu Konstancińskiej Karty Mieszkańca otrzymują 10% zniżki.

Podczas turnieju obowiązują wytyczne dla osób korzystających z oferty sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (do pobrania poniżej).

Do pobrania