Też zagramy z WOŚP

Też zagramy z WOŚP

10/01/2019 Wyłączone przez GOSiR

W niedzielę (13 stycznia) ponownie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z tej okazji zapraszamy na turniej tenisa stołowego oraz dzień otwarty na lodowisku.

W tym roku WOŚP gra „dla dzieci małych i bez focha”. W najbliższą niedzielę (13 stycznia) wolontariusze będą kwestować w całej Polsce już po raz 27. Spotkamy ich także na ulicach Konstancina-Jeziorny. Cel akcji jest jeden – zebrać jak najwięcej pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Turniej i lodowisko

Akcji towarzyszyć będą liczne wydarzenia sportowe i kulturalne. Już teraz zapraszamy o godz. 9.00 na turniej tenisa stołowego dla dzieci i dorosłych, który odbędzie się w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta). Tradycyjnie orkiestra Jurka Owsiaka zagra również na lodowisku miejskim w Parku Zdrojowym. W najbliższą niedzielę wejście na ślizgawkę będzie bezpłatne, w zamian będzie można wesprzeć akcję WOŚP. Zapraszamy od godz. 10.00 do godz. 22.00.

Finał w Hugonówce

Konstanciński  finał WOŚP odbędzie się w Hugonówce przy ul. Mostowej 15. Od godz. 16.00 czekają koncerty, licytacje i warsztaty. Wystąpią m.in.: Majtki Pana Kapitana, Hexa, Konstanciński Chór Kameralny, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Przepióreczka, chór ze Szkoły Podstawowej nr 3, Hamski Bruk, chór dzieci i rodziców ze szkoły No Bell. Wieczór zakończy pokaz gorącego flamenco (godz. 19.00) oraz widowisko teatru ognia Synergy Art (godz. 20.00). Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców o wielkich sercach.