Zapraszamy na trening ABT

Zapraszamy na trening ABT

08/02/2020 Wyłączone przez GOSiR

Marzysz o płaskim brzuchu, kształtnych pośladkach oraz mocnych udach? Zapisz się na rewelacyjny i skuteczny trening ABT. Od marca na zajęcia zapraszamy dwa razy w tygodniu.

ABT (skrót od angielskich słów: abdominal, buttocks, thighs) to trening przy bardzo rytmicznej muzyce. Są to zajęcia wzmacniające dolne partie ciała: brzuch, uda i pośladki. Charakteryzują się średnią intensywnością z dużą liczbą powtórzeń na daną partię mięśniową. Ćwiczenia wymodelują i wzmocnią dolne partie ciała, poprawią kondycję i koordynację ruchową.

Zajęcia polecane dla osób o siedzącym trybie życia oraz z tendencją do gromadzenia tkanki tłuszczowej w dolnych segmentach ciała. W trakcie ćwiczeń korzystamy ze stepów, ciężarków na nogi, gum, piłek i innych przyborów dla zwiększenia stopnia skomplikowania i efektywności treningu.

Na trening ABT zapraszamy w każdą środę w godz. 18.00–19.00, a od marca także w poniedziałki (w godz. 18.00–19.00). Są jeszcze wolne miejsca w grupie. Trening prowadzi Dorota Pawlik – instruktor fitness.
Miejsce zajęć: sala fitness GOSiR (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta)