Międzyszkolne rozgrywki w siatkówce

Międzyszkolne rozgrywki w siatkówce

22/01/2022 0 przez GOSiR

W hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie odbyły się międzyszkolne rozgrywki w piłce siatkowej. 20 stycznia rywalizowali ze sobą chłopcy i dziewczęta z klas IV–VI, a 21 stycznia – młodzież z klas VII–VIII.

W dniach 20–21 stycznia w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie odbyły się międzyszkolne zawody w siatkówce.

Pierwszego dnia na boisku zmierzyli się uczniowie z klas IV–VI szkół podstawowych. W turnieju wzięli udział chłopcy i dziewczęta z SP nr 1 i SP nr 2. Rywalizacja była wyrównana, ale ostatecznie w obu kategoriach zwyciężyli reprezentanci Jedynki.

Wyniki klasy IV–VI:

  • dziewczęta – SP nr 1–SP nr 2 (2:1);
  • chłopcy – SP nr 1–SP nr 2 (2:0).

Dzień później na boisku rywalizowała młodzież z klas VII–VIII. W zawodach wystartowali uczniowie i uczennice z SP nr 1 i SP nr 2 w Konstancinie-Jeziornie. Wśród chłopców najlepsza była drużyna Jedynki, a wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Dwójka.

Wyniki klasy VI–VIII:

  • dziewczęta – SP nr 2–SP nr 1 (2:0);
  • chłopcy – SP nr 1–SP nr 2 (2:0).

Zwycięskie drużyny wezmą udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Uczniów dopingował Dariusz Zieliński, drugi zastępca burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Koordynatorem międzyszkolnych igrzysk w piłce siatkowej jest Mirosław Kapitan.

Galeria zdjęć