III Bieg im. Tomasza Hopfera

Zapisy: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/form?zawody=2495

UWAGA: Wpłaty od 1 września 2016.

Plakat informacyjny: link

Regulamin imprezy: link

Lista startowa: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=2495

WYNIKI: wyniki-3bieg-hopfera

DSC_1364 DSC_1360 DSC_1357 DSC_1430

Konstancin-Jeziorna III Bieg im. Tomasza Hopfera
5 km 18 września 2016

miejsce imię nazwisko nr klub kategoria miejsce czas (brutto)
1 KRZYSZTOF WASIEWICZ 53 KONDYCJA M 1 00:16:03
2 TOMASZ SZALA 43 AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT M 2 00:17:04
3 BARTŁOMIEJ KUNA 46 KLONDAIK DEWELOPER TEAM M 3 00:17:11
4 ŁUKASZ KUREK 55 KALIŃSKA TEAM M 4 00:18:24
5 MARIA CZEŚNIK 44 K 1 00:18:29
6 PAWEŁ SZCZEPAŃSKI 31 KONDYCJA M 5 00:18:51
7 JAKUB KOŚCIK 54 M 6 00:19:17
8 OLIWIA MALMON 1 K 2 00:19:29
9 JAKUB FARKOWSKI 22 M 7 00:19:53
10 MACIEJ WAWRYNIUK 19 WAWRYN TEAM M 8 00:20:01
11 JAN PIETRUSIEWICZ 56 M 9 00:20:40
12 PIOTR LAMPART 15 PARKRUN KONSTANCIN M 10 00:21:06
13 SZYMON ŁUCZKÓW 42 M 11 00:21:42
14 MICHAŁ REMBOWSKI 32 UB 40 TRIATHLON CLUB M 12 00:21:47
15 TOMASZ KOZŁOWSKI 49 MANIANA TEAM M 13 00:21:50
16 ALEKSANDRA BARAŃSKA 39 KONDYCJA K 3 00:22:11
17 ROBERT KACPRZAK 30 BANIOCHA M 14 00:22:17
18 JAKUB KRUPA 36 M 15 00:22:24
19 DARIUSZ BUDZIK 18 M 16 00:22:26
20 TAMARA SIEMIENIUK 33 K 4 00:23:44
21 PAWEŁ RUTKOWSKI 8 PARKRUN KONSTANCIN M 17 00:24:00
22 MARCIN SOŁTYSIAK 29 M 18 00:24:43
23 JOLANTA MIKULSKA 57 K 5 00:24:51
24 BARTŁOMIEJ WYSOCKI 37 M 19 00:25:22
25 EWA STANKIEWICZ 5 K 6 00:25:24
26 PAWEŁ CHYLAK 34 M 20 00:25:31
27 TOMASZ KOWALSKI 47 M 21 00:25:41
28 JACEK BALDY 27 M 22 00:26:11
29 JACEK BIELECKI 38 CZARNÓW RUN M 23 00:26:40
30 JOANNA SZCZEPAŃSKA 6 K 7 00:26:40
31 BEATA KOSZLAGA 50 MANIANA TEAM K 8 00:26:48
32 HENRYK WAGNER 35 M 24 00:27:55
33 MARZENA PARYS 13 MAMY RUSZAMY K 9 00:28:06
34 KAROLINA NAPIERAŁA 41 K 10 00:28:25
35 PIOTR NOGAJCZYK 11 M 25 00:28:34
36 WIESŁAW GRALEWICZ 48 M 26 00:28:54
37 KATARZYNA WIŚNIEWSKA 51 INDYWIDUALISTKA K 11 00:28:58
38 ŁUKASZ BEDNARCZYK 14 PARKRUN KONSTANCIN M 27 00:29:13
39 WOJCIECH CZUPRYN 24 WMT M 28 00:29:47
40 JERZY MARSZAŁEK 7 M 29 00:31:10
41 PAULINA NOGAJCZYK 12 K 12 00:32:06