Aktywni seniorzy

Duża frekwencja na zajęciach dla seniorów organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Od wtorku (6 lutego) rusza kolejna grupa zumby gold senior.

Oferta sportowo-rekreacyjna skierowana do seniorów okazała się strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie zajęciami przerosło wszelkie nasze oczekiwania przyznaje Jolanta Urbańska, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Okazało się, że seniorzy w sposób wyjątkowo aktywny podjęli wyzwanie poprawy zdrowia i kondycji fizycznej.

Potwierdza to wysoka frekwencja na zajęciach organizowanych przez GOSiR. Największą popularnością cieszą się m.in. gimnastyka ciała i umysłu oraz zumba gold senior. Zainteresowanie ćwiczeniami jest tak duże, że w niektórych przypadkach konieczne było utworzenie dodatkowych grup. Chodzi m.in. o zumbę gold senior. Zajęcia dla kolejnej, nowej grupy ruszają już od najbliższego wtorku (6 lutego). Seniorzy będą się spotykać o godz. 13.00 w filii Konstancińskiego Ośrodka Kultury przy ul. Sobieskiego 6.

W ofercie skierowanej do osób 60+ są jeszcze zajęcia m.in. zdrowy kręgosłup, taniec, tai chi czy rehapilates osteoporozy. Aktualny grafik zajęć i szczegóły dostępne są TUTAJ.

Galeria zdjęć z zajęć zumba gold senior