Bądź fit na wiosnę

Wiosna to idealny moment do rozpoczęcia pracy nad wymarzoną sylwetką. Doskonałą okazją do tego są zajęcia sportowo-rekreacyjne w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Dzięki bogatej ofercie zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, nie tylko pozbędziemy się zbędnych kilogramów, lecz także zadbamy o zdrowie, poprawimy kondycję i osiągniemy wymarzoną sylwetkę. Poniżej kilka naszych propozycji:

Płaski brzuch jest to intensywny i dynamiczny trening dla osób dbających o sylwetkę, ukierunkowany na wzmocnienie mięśni głębokich brzucha. Ćwiczenia pomogą wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie tej części ciała. Zajęcia prowadzi instruktorka Iwona Rogalska. Zapraszamy na zajęcia w środy w godz. 17.00-18.00 i w piątki w godz. 18.00-19.00.

Pilates to tzw. trening dobrego samopoczucia, wzmacniający mięśnie ciała, poprawiający posturę i zapobiegający bólom. Zajęcia mają przede wszystkim wpłynąć na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążyć kręgosłup, zadbać o poprawną postawę ciała, a także obniżyć poziom stresu i wpłynąć na ogólną poprawę zdrowia osób ćwiczących. Podczas zajęć wykonywany są także ćwiczenia upiększające, tzw. pilates twarzy. Zajęcia prowadzi instruktorka Daria Zawiślak. Zapraszamy we wtorki w godz. 19.30-20.30 i w czwartki, w godz. 18.00-19.00.

Nordic walking, czyli trening lub nauka chodzenia z kijami łączy wiele zalet - ma korzystny wpływ na zdrowie i kondycję fizyczną, a poprzez ruch na świeżym powietrzu dotleniamy organizm. Zajęcia prowadzone są pod okiem instruktorki Doroty Pawlik. Zapraszamy w soboty w godz. 8.30-10.00 (grupa sportowa, bez nauki chodzenia z kijami) lub w godz. 10.00-11.30 (grupa początkująca, marsz w spokojnym tempie – nauka chodu z kijami).

Więcej informacji o ofercie GOSiR można znaleźć w zakładce: Oferta zajęć > Zajęcia dla dorosłych.

[Best_Wordpress_Gallery id="87" gal_title="Nordic Walking 2019"]

Pobierz artykuł