GOSiR zagra z WOŚP
Ponownie zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę (14 stycznia) GOSiR zaprasza na turniej piłki nożnej dla dzieci oraz dzień otwarty na lodowisku.


W tym roku wolontariusze WOŚP będą kwestować w całej Polsce już po raz 26. Nie zabraknie ich także w Konstancinie-Jeziornie. Każdy kto w najbliższą niedzielę (14 stycznia) wspomoże ogólnopolską akcję oprócz uśmiechu otrzyma też kultowe, czerwone serduszko. Cel akcji jest jeden – zebrać jak najwięcej pieniędzy na zakup sprzętu "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Turniej piłki dla dzieci


WOŚP to nie tylko zbiórka pieniędzy, to także atrakcje towarzyszące. Jedną z nich będzie turniej piłki nożnej dla dzieci, na który zapraszamy w niedzielę do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta). Na boisku zmierzą się roczniki:  2009, 2010 i 2011. Start rozgrywek już o godz. 10.00. Podczas imprezy będzie prowadzona kwesta do puszek WOŚP. To wszystko w szczytnym celu.

Dzień otwarty na lodowisku


W tym roku orkiestra Jurka Owsiaka zagra również na miejskim lodowisku przy konstancińskim amfiteatrze. W najbliższą niedzielę wejście na ślizgawkę będzie bezpłatne, w zamian będzie można wesprzeć akcję WOŚP. Zapraszamy do Parku Zdrojowego od godz. 10.00 do godz. 22.00.

Finał w Hugonówce


Konstanciński  finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w Domu Kultury przy ul. Mostowej 15. Na scenie „Hugonówki”, od godz. 16.00, wystąpią lokalni artyści i zespoły. Będą to m.in.: Konstanciński Chór Kameralny, Sound of Touch, Costa Revolution, Szkolny Chóru No Bell, Hexa, Adson, Magia Perswazji i Skrzydlate Małpy. Całodniową akcję zakończy o godz. 20.00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni (polana vis a vis "Hugonówki"). Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców o wielkich sercach. Przypominamy! Dochód z tegorocznej kwesty będzie przeznaczony dla podstawowych oddziałów neonatologicznych, na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

GOSiR zagra z WOŚP

Pobierz artykuł