Kolejny turniej badmintona

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. Rozgrywki odbędą się w najbliższą sobotę (17 października) w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15.

Spotkania odbywają się cyklicznie – raz w miesiącu. Drugi turniej Grand Prix Badmintona już w najbliższą sobotę (17 października). O kolejne punkty powalczą dzieci, młodzież i dorośli w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych. Start o godz. 9.00.

Zapisy przyjmowane są: mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), telefonicznie (504 001 314) – Uwaga! W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz szacowany stopień zaawansowania gry – lub w dniu turnieju.

Warunkiem startu w zawodach jest opłacenie, bezpośrednio przed zawodami, wpisowego w wysokości: dzieci – 10 zł lub dorośli – 20 zł od osoby za każdą grę. Mieszkańcy gminy po okazaniu Konstancińskiej Karty Mieszkańca otrzymują 10% zniżki.

Plakat wydarzenia: na zielonym tle dwie krzyżujące się białe rakietki tenisowe, lotka oraz napisy – Grand Prix Badmintona Konstancin-Jeziorna, 17.10.2020, hala GOSiR, ul. Żeromskiego 15, zapisy: drogą mailową: michal@mbaranowski.eu , telefonicznie: 504 001 314. Na dole plakatu biały pasek z logami GOSiR (zielony ludek z pomarańczowymi rękami i obok napis GOSiR Konstancin-Jeziorna) oraz Victor Polska (pomarańczowy napis Victor Polska).

Pobierz artykuł