Nocą na rolkach po Konstancinie-Jeziornie

Zapraszamy na drugą edycję „Nightskating Konstancin-Jeziorna”. Nocny przejazd rolkarzy, wrotkarzy i rowerzystów ulicami miasta już w najbliższą sobotę (3 czerwca) o godz. 20.00. Wcześniej odbędą się bezpłatne warsztaty z jazdy na rolkach.

Rolkarze, wrotkarze i rowerzyści znów opanują uzdrowisko – tym razem z okazji Dni Konstancina. Już w najbliższą sobotę (3 czerwca) zapraszamy na drugą edycję imprezy „Nightskating Konstancin-Jeziorna”, czyli nocny przejazd ulicami miasta.Start o godz. 20.00 sprzed siedziby ośrodka przy ul. Żeromskiego 15 (zbiórka od ul. Piasta).

Trasa przejazdu prowadzić będzie ulicami: Piasta, Sanatoryjną, Oborską, Rycerską, Potulickich, Chylicką, Wschodnią, Deotymy, Cedrową, Wierzbnowską, Piaskową, Jasną, Długą, Chylicką, Prusa, Piłsudskiego, Warszawską, Piaseczyńską, Bielawską, Wilanowską, Od Lasu i Jagiellońską. Uczestnicy będą mieli do pokonania łącznie ok. 13 kilometrów. Szczegółowy przebieg trasy jest dostępny TUTAJ.

Do pobrania:

Wcześniej, o godz. 18.00, na terenie GOSiR-u odbędą się bezpłatne warsztaty z jazdy na rolkach. W związku z wydarzeniem mogą wystąpić chwilowe utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji publicznej.

Wideo

Poniżej relacja z ubiegłorocznej imprezy.

Pobierz artykuł